Rusztowania

Oferujemy Państwu wynajem aluminiowych rusztowań przejezdnych od 2 m do 14 m wysokości roboczej. Szeroki wybór zapewni możliwość odpowiedniego doboru rusztowania do rodzaju i miejsca pracy na zewnątrz jak i w pomieszczeniu. Nasze rusztowania są lekkie i jednocześnie wytrzymałe oraz odporne na zniszczenia. Łatwe w transporcie i przechowywaniu. A błyskawiczny montaż i demontaż zaoszczędzi dużo czasu. Dzięki wyposażeniu rusztowania w koła zyskujemy możliwość  przesunięcia rusztowania w kolejne miejsce robocze zaś hamulce i podpory zabezpieczą pracę na wysokości. Do każdego rusztowania dołączamy Instrukcję montażu i użytkowania oraz aktualny certyfikat. Oferujemy również usługi dodatkowe takie jak transport, montaż oraz odbiór techniczny dokonywany przez pracowników posiadających uprawnia montażysty rusztowań.

Rusztowanie typu SNAPPY (0,75 x 2,0 m)

Rusztowanie SNAPPY można rozstawić w kilka sekund i jest od razu gotowe do użytku. System ten można rozbudować do wysokości roboczej 6 metrów. Idealnie nadaje się do prac malarskich, montażowych, murarskich.

Rusztowanie SPAN 300N wąskie(0,75 x 2,5m)

SPAN 300 N to system mobilnych, wieżowych rusztowań aluminiowych, do szybkiego montażu i demontażu. Wieże o szerokości 0,75m x 2,5m. Maksymalne obciążenie wieży to 720kg, maksymalne obciążenie poziomu to 360kg. III klasa udźwigu zgodne z normą EN 1004. Maksymalna wysokość wieży wolnostojącej 10 m roboczych.

Rusztowania SPAN 300W szerokie (1,35m x 2,5m)

Rusztowanie typu SPAN 300W jest wielofunkcyjne, o wysokim stopniu wytrzymałości i niewielkiej masie. SPAN 300 W z szerokością 1,35 m pozwala na dotarcie na większe wysokości z zastosowaniem przestronej platformy. Maksymalne obciążenie wieży to 720kg, maksymalne obciążenie poziomu to 360kg. Maksymalna wysokość robocza wieży wolnostojącej to 14 m wewnątrz budynku, 10 m na zewnątrz wystawionej na działanie wiatru. Zastosowanie standardowych elementów pozwala na wznoszenie wież do 30 m.

Cennik wynajmu